KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108412
nr 1610 8412
Blandteknik
3 st, från skissblock, 1867, bland annat Öregrund & Kungsträdgården, oramade, oramade lösa blad, 14x23 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:04:13
31/3 16:30:45
100 kr
1/4 18:56:19